Ośrodek Szkolenia Kierowców "AutoR" powstał w czerwcu 2007r. Od początku istnienia zajmujemy czołowe miejsca w rankingach zdawalności wśród świdnickich szkół nauki jazdy, ogłaszanych corocznie przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Wałbrzychu (np. 2. miejsce za rok 2012, 2. miejsce za rok 2013, 1. miejsce za rok 2014)

Głównym celem naszego ośrodka jest jak najlepsze przygotowanie każdej osoby ubiegającej się o upragnione „prawko” do samodzielnego i bezpiecznego prowadzenia pojazdu oraz zdania egzaminu państwowego za pierwszym razem.

Doświadczeni wieloletnią praktyką instruktorzy (szkolą od 1998 r.) rzetelnie i sumiennie wykonują swoją pracę, co przekłada się na zadawalające wyniki. W naszym ośrodku nauki jazdy nie ma miejsca dla instruktorów flegmatyków czy nerwusów ani dla tych, którzy pomimo uprawnień kompletnie nie posiadają doświadczenia i umiejętności, a tym samym nikogo nie nauczą.
Każdej osobie szkolonej zapewniamy indywidualne podejście, tempo i intensywność prowadzonych zajęć. Dbamy również o komfort psychiczny każdego kursanta. Nauka jazdy musi odbywać się w swobodnej atmosferze, ponieważ dla niektórych osób jazda sama w sobie jest wystarczającym stresem (szczególnie pierwsze godziny za kierownicą).

Ucząc się z nami uzyskasz odpowiedź na każde postawione pytanie czy wątpliwość, która nasunie się w trakcie kursu na prawo jazdy. Dokładnie poznasz trasy egzaminacyjne oraz tzw. „haczyki” egzaminatorów.